Claire Lomas: pasja ponad wszystko!

Claire Lomas

Claire Lomas (BBC East Midlands)

Nie zawsze życie układa się tak jakbyśmy tego chcieli. Czasami przewraca się do góry nogami i wydawać się może, że na tym etapie nic już nas nie czeka. Tymczasem są osoby na świecie, którym chyba nikt nie powiedział, że nie mogą, że się nie da! Po prostu robią to co kochają i nie zamierzają przestawać!

Poznajcie Claire Lomas, która po wypadku podczas jazdy konnej została sparaliżowana od klatki piersiowej w dół. Wszystko wskazywało na to, że już nigdy nie usiądzie na motocyklu. Tymczasem, Claire przygotowuje się do pokonania 37-milowego odcinka na wyspie Man, w trakcie wyścigów TT!

Jej motocykl został oczywiście specjalnie zmodyfikowany.

Za zmianę biegów odpowiada specjalny mechanizm, którego sterowanie znajduje się po lewej stronie na kierownicy.

Motocyklistka porusza się motocyklem, używając tylko rąk - nie może balansować całym ciałem tak jak robią to inni motocykliści, ale zapewnia że z treningu na trening jest coraz szybsza i jeździ coraz lepiej! Jak widzicie okazuje się, że wystarczy chcieć, aby spełniać marzenia, a trudności, które napotykamy po drodze są tylko trudnościami!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!
Skomentuj:
Claire Lomas: pasja ponad wszystko!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy